... prohlášení UV z 29.11.2003 ( reakce na dopis Jirky Nedavašky )

    

 Oficiální prohlášení ústředního výboru komunity

 neupravované , tak jak to Strom předal na přenosném médiu - zmakčaném a    poškrkaném papíře        

_______________________________________________________________________________

Po přečtení dopisu našeho dobrého kamaráda Jirky Nedavašky , který nás překvapil svým obsahem jsme museli reagovat i my .

 

K první věci o které Jiří píše ( společný koncert L.D. a PPU 19.10.2002 ), musíme dodat akorát to , že Jirka o celé situaci věděl , ale pravděpodobně neinformoval kapelu . Dál tuhle věc nehodláme rozebírat , myslíme si že o této situaci bylo řečeno dost ( kapele bylo nabídnuto vstupné za půlku, nakonec šli zadarmo . ( je pravda , že měli jít rovnou zadarmo , selhali jsme )

 

Druhou věcí kterou Jirka píše si připadáme velmi poškozeně , ačkoliv už tu hrálo hodně kapel ať už známých či méně známých a žádná neměla výhrady na organizaci a už vůbec ne na finance ( a že jich tady hrálo , viz tato kronika ) Touto věcí je rozhořčený nejvíce Strom , který ví stejně dobře jako Jiří ,  jak sa celá vě má . Cesťák , který Jirka požaduje je ve stejné výši jako brala kapela D´taur z Brna . Teď pár slov o akci ve Val.Kloboukách na kterou jsme byli pozváni , ale bohužel jsme o tom opravdu nevěděli - asi nám to Staňa pravil v době oken . Kdyby o tom Strom věděl , tak by nejel na Veletrh Muzica do Prahy a určitě by jsme se sešli s nadšením v malém sále Klobučanu . Akce byla výborná i bez našeho učinkování , jak tvrdí Plantážník s Kárů , kteří akci prožili na vlastní kůži .

 

K megalomanským akcím asi tolik . Ve Študlově si nikdo na nic nehraje . Snažíme se převzít žezlo jak nelíp umíme po starší gardě ( Mojmír , Svaťa atd.) , ale podle Jiřího se nám to asi nedaří . Rádi bychom slyšeli i názory jiných , kteří mají do Študlova co říct . Chceme vědět , jestli máme ve Študlovské kultuře pokračovat nebo ji máme nechat zemřít .

A na závěr asi tolik . Nevíme jestli Jiří chtěl pošpinit naši pověst , nebo si řeší osobní komplexy . I po přečtení jeho kritiky vůči nám mu děkujeme . Velmi si vážíme toho co udělal v kultuře pro tento region od doby , kdy my jsme ještě nevěděli co je muzika , až po dnešek . Doufáme , že bude pokračovat ve svém duchu ač s námi nebo bez nás , k tomu mu dopomáhej Bůh .

 

S pozdravem Undergroundu čest a Jazzm..?.?..( tady to nešlo přečíst )  zvlášť .

Community of the Študlov ( Strom , Plantážník , Kára )