... VRBĚTICE 22.11.2003

    autentická výpověď STROMA podporovaná literárním krúžkem      (PLANTÁŽNÍK + KÁRA )

       
    Tohoto data sa uskutečnil JAMSESION v místní hospodě . Kapela sa rozhodla , že doplní vystúpení KOMÁR BANDU , NATRŽENÉ SLEZINY , SSMákú a VĚDOMÍ z Lačnova .

    Po příjezdu a odložení šlágru na pódium na nás pořadatel udiveně zíral a nechápajíc pronesl otázku s mírně roztřeseným hlasem : " Vy hrajete s Natrženú Slezinú ? " . A Kára mu suverérno odpověděl " Ne , my sme Študlovjané " . Po této odpovědi sa začal třepat v kolenách , oči sa mu začaly roztahovat do nevídaných parametrú a kolébavým krokem odešel do výčepu , kvúli občerstvení .

    Po celovečerním trojboji ( pivo , vodka , rum ) přišel čas uzavřít večer naším stylově šokujícím , ba až grandiózním vystúpením . Po první písni s názvem " SCHODY DO SKLEPA " jsme ukludili nečekaný aplaus a kytarista sa tak rozjel , že během dvuch dalších skladeb měl na nástroji stejný počet strun  jak čtyřstrunový basista . V době výměny prasklých za nové , neprasklé , začal " DrumSand Bass " nevídaných improvizací . Výměna strun byla ale tak blesková , že skákající diváci při Jamu nestačili ani dopadnút na parket .K dalším skladbám repertoáru byly přizvány aj naše zpěvačky Míša and Lenka , které občas dělajú aj žaludeční aj tanečnice .

    Během koncerta jsme byli neustálo hojně občerstvováni fanúškama a varhaníkem z kostela Laďú , který měl výborné domácí víno a laciným pivem za 12 a půl koruny . Při třetí výměně struny začal bubeník vytýkat Károvi , že to už asi dělá schválně . Po nekolikátém  upozornění , že překračujem čas produkce nás pořadatelé odpojili z elektrické sítě . To však nepřekvapilo bubeníka , který pokračoval dál svojím sólem ( asi ve 4 ráno ) . Po ukončení koncertu sme pokračovalI s celú partijú fanúškú v už zmiňovaném trojboji skoro až do rána .

    Nevíme jak vy , ale my už sa těšíme na další akcu !!!

 

                                            S pozdravem COMUNITY of the ŠTUDLOV